Search
14°C
Deel dit artikel op social platform

Alle uitslagen van Schoolsportdag op een rij

Voor wie het nog een keer rustig wil nalezen: hier zijn de uitslagen van de Schoolsportdag.

De Schoolsportdag werd vorige week vrijdag gehouden en veel scholen vielen in de prijzen. In de ochtend werden er spellen gespeeld en in de middag vonden verschillende wedstrijden plaats.

Ochtend groep 3

1e – Calvijnschool

2e – De Wegwijzer

3e – Het Sterrenlicht

Ochtend groep 4

1e – Calvijnschool

2e – De Groenschool

3e – Het Sterrenlicht

Ochtend groep 5

1e – Het Talent

2e – De Ark

3e – Bavinckschool

Ochtend groep 6

1e – Calvijnschool

2e – De Grondtoon

3e – SMDB Eemdijk

Ochtend groep 7

1e – Bavinckschool

2e – SMDB Eemdijk

3e – De Groenschool

Ochtend groep 8

1e – De Ark

2e – De Grondtoon

1e – Calvijnschool

Winnaar Ochtend

1e – Calvijnschool (21 punten)

2e – Het Talent (29 punten)

2e – De Ark (29 punten)

3e – SMDB Eemdijk (30 punten)

3e – Het Sterrenlicht (30 punten)

Estafette

1e – Het Sterrenlicht

2e – De Wegwijzer

3e – De Vlucht

Lijnbal groep 7

1e – De Vlucht

2e – SMDB Eemdijk

3e – De Wegwijzer

3e – De Grondtoon

Lijnbal groep 8

1e – De Wegwijzer

2e – Bavinckschool

3e – Het Talent

3e – De Vlucht

Matbal groep 5

1e – De Vlucht

2e – De Wegwijzer

3e – Het Talent

3e – Het Sterrenlicht

Matbal groep 6

1e – De Groenschool

2e – Het Sterrenlicht

3e – De Wegwijzer

3e – De Vlucht

Touchrugby groep 5 en 6

1e – Het Sterrenlicht

2e – Calvijnschool

3e – De Groenschool

3e – Het Sterrenlicht

Touchrugby groep 7 en 8

1e – Team Spakenburg

2e – De Vlucht

3e – De Ark

3e – Calvijnschool

Voetbal groep 5

1e – De Wegwijzer

2e – Het Sterrenlicht

3e – Bavinckschool

3e – De Groenschool

Voetbal groep 6

1e – De Ark

2e – De Wegwijzer

3e – De Groenschool

3e – Bavinckschool

Voetbal groep 7

1e – De Vlucht

2e – De Wegwijzer

3e – Het Talent

3e – Bavinckschool

Voetbal groep 8

1e – Calvijnschool

2e – De Ark

3e – De Wegwijzer

3e – Het Sterrenlicht

Winnaar middag

1e – De Wegwijzer (1,5 punten)

2e – De Vlucht (2,6 punten)

2e – De Groenschool (4 punten)