Deel dit artikel op social platform

De Sportagenda

De Sportagenda van de gemeente Bunschoten:

IJSSELMEERVOGELS

Vrijdag 20 januari

20:00 IJsselmeervogels 1 – Zwaluwen Utrecht ’11 1

20:10 Plank de 1 – IJsselmeervogels 2

21:50 IJsselmeervogels 4 – zvv Amersfoortse Boys 6

20:55 IJsselmeervogels 11 – zvv Amersfoortse Boys 16

Zaterdag 21 januari

15:00 IJsselmeervogels – AFC

12:15 Vriendenschaar 2 – IJsselmeervogels 2

15:45 IJsselmeervogels 3 – AFC 3

14:00 IJsselmeervogels 6 – Altius 4

13:00 Amsvorde 2 – IJsselmeervogels 7

14:00 IJsselmeervogels 35+1 – VVZ ’49 35+1

12:15 IJsselmeervogels O21 – Hollandia O21

10:15 csv Apeldoorn JO18-1 – IJsselmeervogels JO18-1

15:00 UDI’19/CSU JO17-1 – Jsselmeervogels JO17-1

12:30 Unicum JO16-1 – IJsselmeervogels JO16-1

10:00 IJsselmeervogels JO14-1 – Hoogland JO14-1

10:15 IJsselmeervogels JO13-1 – IJsselmeervogels JO8-5

10:00 Valleivogels JO12-1 – IJsselmeervogels JO12-1

11:30 VVZA JO12-1 – IJsselmeervogels JO12-2

09:00 Hooglanderveen JO12-3 – IJsselmeervogels JO12-3

09:45 Soest SO JO12-2 – IJsselmeervogels JO12-4

10:15 BFC JO11-1 – IJsselmeervogels JO11-1

10:00 IJsselmeervogels JO11-2 – Soest SO JO11-2

08:30 IJsselmeervogels JO11-3 – Baarn sv JO11-3

09:45 IJsselmeervogels JO10-1 – Fortuna Wormerveer sv JO10-1

09:30 Spakenburg JO10-2 – IJsselmeervogels JO10-2

09:45 IJsselmeervogels JO10-3 – Spakenburg JO10-3

08:30 IJsselmeervogels JO10-4 – Huizen JO10-4

11:00 VVZ ’49 JO10-3 – IJsselmeervogels JO10-5

08:30 Hoogland JO10-9JM – IJsselmeervogels JO10-6

08:30 IJsselmeervogels JO9-1 – Buitenboys sc. JO9-2

09:30 Roda ’46 JO9-1 – IJsselmeervogels JO9-2

08:30 Baarn sv JO9-3 – IJsselmeervogels JO9-3

08:30 IJsselmeervogels JO9-4 – Hoogland JO9-8

09:00 Hooglanderveen JO8-1 – IJsselmeervogels JO8-1

09:00 AFC Quick 1890 JO8-3 – IJsselmeervogels JO8-2

08:30 IJsselmeervogels JO8-3 – DOSC JO8-4

11:30 IJsselmeervogels MO17-1 – Soest SO MO17-1

09:45 TOV MO15-1 – IJsselmeervogels MO15-1

10:15 Nivo Sparta MO13-1 – IJsselmeervogels MO13-1

08:30 IJsselmeervogels MO13-2 – Hoogland MO13-1

08:30 IJsselmeervogels MO11-1 – Baarn sv JO11-4

12:30 Nieuwland ASC JO10-3 – IJsselmeervogels MO10-1

09:30 IJsselmeervogels MO9-1 – Hooglanderveen MO9-1

SPAKENBURG

Vrijdag 20 januari

20.00Spakenburg VR18+1-Cobu Boys VR18+1

Zaterdag 21 januari

15.00 Jong Sparta Rotterdam – Spakenburg

12.00 Valleivogels 2- Spakenburg 2

15.00 Spakenburg 3 – VRC 2

14.30 Huizen 6 – Spakenburg 4

14.30 Spakenburg O23-1 – HSC’21 O23-1

12.30 Spakenburg JO19-1 – Rohda Raalte JO19-1

11.30 Spakenburg JO18-1 – ONS Sneek JO18-1

12.15 Spakenburg JO17-2 – DOVO JO17-3

8.45 Buitenboys MO15-1 – Spakenburg MO15-1

10.00 Spakenburg JO14-1 – Deltasport JO14-1

11.00 Spakenburg JO14-2 – Hoogland JO14-4

9.00 VRC JO13-2 – Spakenburg JO13-1

10.00 ST Cobu Boys/VOP MO13-1 – Spakenburg MO13-1

9.00 Graveland JO12-1 – Spakenburg JO12-1

11.00 BVV’31 JO12-2 – Spakenburg JO12-2

10.15 Spakenburg JO12-3 – Hoogland JO12-6

8.30 Spakenburg JO11-1 – Quick 1890 JO11-1

8.30 Spakenburg JO11-2 – Laren’99 JO11-2

10.15 Spakenburg JO11-3 – Hooglanderveen JO11-9

10.00 HDS MO11-1 – Spakenburg MO11-1

8.30 Spakenburg JO10-1 – Woudenberg JO10-1

9.30 Spakenburg JO10-2 – IJsselmeervogels JO10-2

9.45 IJsselmeervogels JO10-3 – Spakenburg JO10-3

8.30 Spakenburg JO9-1 – Hooglanderveen JO9-1

11.00 Nieuwland JO9-2 – Spakenburg JO9-2

8.30 Eemnes JO9-2 – Spakenburg JO9-3

9.00 Valleivogels JO9-4JM – Spakenburg JO9-4

10.15 AS’80 JO8-2 – Spakenburg JO8-1

9.30 Spakenburg JO8-2 – Victoria JO8-8

8.30 Spakenburg JO8-3 – Baarn JO8-3

10.15 SVF JO7-1 – Spakenburg JO7-1

10.35 Spakenburg JO7-2 – Spakenburg JO7-1

10.55 SVF JO7-1 – Spakenburg JO7-2

8.50 Baarn JO7-1 – Spakenburg JO7-3

9.10Wasmeer JO7-2JM – Spakenburg JO7-3

9.00 Spakenburg JO7-4 – Baarn JO7-2

9.00 Wasmeer JO7-1 – Vliegdorp JO7-3

9.20 Spakenburg JO7-4 – Vliegdorp JO7-3

9.20 Wasmeer JO7-1 – Baarn JO7-2

9.40Spakenburg JO7-4 – Wasmeer JO7-1

9.40     Baarn JO7-2 – Vliegdorp JO7-3

9.00 Real Sranang JO7-2 – Spakenburg JO7-5

9.20Abcoude JO7-3 – Spakenburg JO7-5

9.40Zeeburgia JO7-3 – Spakenburg JO7-5

Smurfen trainen

Dinsdag 24 januari

20.00 Spakenburg O23-1 – Houten O23-1

Woensdag 25 januari

19.30 Spakenburg JO17-1 – Zwart Wit’63 JO17-1

Vrijdag 27 januari

20.00 Overbos VR18+1 – Spakenburg VR18+1

EEMDIJK

Zaterdag 21 december

Mini-toernooi ‘t Gooi JO15 – Eemdijk JO15-1

14:45 DETO – Eemdijk

11:45 Maarssen 2 – Eemdijk 2

14:00 Hercules 4 – Eemdijk 3

15:00 Eemdijk 5 – Roda ’46 4

13:00 Amsvorde 5 – Eemdijk 9

11:30 VOP JO12-2 – Eemdijk JO12-1

09:00 Eemdijk JO11-1 – TOV JO11-1

10:45 Hoogland JO9-3 – Eemdijk JO9-1

08:30 Roda ’46 JO9-5 – Eemdijk JO9-2

09:00 Eemdijk JO9-3 – Eemnes JO9-3

09:00 Eemdijk JO8-1 – FC Driebergen JO8-6

09:00 Hooglanderveen JO8-5- Eemdijk JO8-2

10:30 Eemdijk JO13-1 – Roda 46 JO13-3

10:30 Eemdijk JO13-2 – VOP JO13-2

HVBS

Vrijdag 20 januari

20:30 WeHaVe DMW1 – HVBS DMW1; Sporthal Weespersluis, Weesp

Zaterdag 21 januari

16:00 HVBS DC2 – Handbal Houten/Celeritas DC1; Stormvogel, Spakenburg

17:00 HVBS E2 – Shot ’73 E2; Stormvogel, Spakenburg

18:00 HVBS D2 – Auto Smeeing/BDC D2; Stormvogel, Spakenburg

19:15 HVBS DS1 – D.S.V.D. DS2; Stormvogel, Spakenburg

20:40 HVBS DS2 – Auto Smeeing/BDC -LHV DS1; Stormvogel, Spakenburg

17:00 WeHaVe D1# – HVBS D1; Sporthal Weespersluis, Weesp

17:45 Feyenoord Handbal DB1 – HVBS DB1#; Wielewaal, Rotterdam

18:15 RKDES DC1# – HVBS DC1#; Proosdijhal, Kudelstaart

19:30 HV Fidelitas DS1 – HVBS DS3; Nieuwland, Amersfoort

Dinsdag 24 januari

20:30 Celeritas DMW1 – HVBS DMW1; De Tol, Bunnik

Woensdag 25 januari

21:00 HVBS DMW4 – WeHaVe DMW2; Stormvogel, Spakenburg

20:30 Legmeervogels/ Shot ’71 DMW1 – HVBS DMW3; Sporthal de Bloemhof, Aalsmeer

Donderdag 26 januari

19:00 HVBS DMW2 – Harderwijk DMW1; Stormvogel, Spakenburg

SHOOTERS29

Thuiswedstrijden sporthal De Kuil

13:15 BC Shooters X10-1 – Crackerjacks X10-2

13:15 BC Shooters X10-2 – Sparta X10

15:00 BC Shooters VSE 2 – Klipperstars VSE 1

15:00 BC Shooters X12 – Break Stars X12-2

16:45 BC Shooters V12-2 – Crackerjacks M12-2

16:45 BC Shooters X14 1 (VR) – Silvertown Lions X14 1 (VR)

18:30 BC Shooters V22 1 – B.O.B. V22 1

Uitwedstrijden

11:00 Zoebas X12 1 – BC Shooters X12 1 (VR); Noordhove, Zoetermeer

11:00 BC APOLLO Amsterdam V16 1 – BC Shooters V16 1; Apollohal, Amsterdam

13:30 BC Utrecht Cangeroes M18 3- BC Shooters M18 1; Sporthal Lunetten, Utrecht

14:00 D.B.V. Rowic MSE 1 – BC Shooters MSE 2; Sportboulevard, Dordrecht

14:00 Arnhem Eagles MSE 2 – BC Shooters MSE 1; MFC de Omnibus, Arnhem

14:45 Dunckers X12-3 – BC Shooters V12-3; Dudok Arena, Hilversum

16:00 Zoebas V14 1 – BC Shooters V14 1; Noordhove, Zoetermeer

17:30 Break Stars X14 2 – BC Shooters X14 2; De Trits, Baarn

18:00 VBC Akrides VSE 1 – BC Shooters VSE 1; Sporthal IJmuiden-Oost, IJmuiden