Search
19°C
Deel dit artikel op social platform

Sportagenda

De Sportagenda van de gemeente Bunschoten:

SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

IJSSELMEERVOGELS

Klik hier voor het programma.

EEMDIJK

Klik hier voor het programma.

RUGBYCLUB SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

SHOOTERS

Zaterdag 11 november

Thuiswedstrijden sporthal de Kuil:

14:45 BC Shooters M12 – Break Stars

14:45 BC Shooters X10 – Crackerjacks

16:15 BC Shooters V18 1 – BC Utrecht Cangeroes V18 2

16:15 BC Shooters X14 1 – Sparta Nijkerk X14 1

18:00 BC Shooters VSE 2 – Divine VSE 1

18:00 BC Shooters V14 2 – Arnhem Eagles V14 1

Uitwedstrijden:

11:30 Lokomotief V14 1 – BC Shooters V14 1; De Altis, Rijswijk zh

12:00 Landstede Hammers V16 1 – BC Shooters V16 1; Topsporthal Landstede, Zwolle

14:45 Crackerjacks X12-4 – BC Shooters V12-2; Zielhorst, Amersfoort

16:00 Blue Drakes M16 2 – BC Shooters M16 1; Bulwijk, Woerden

16:45 Woodpeckers M20 1 – BC Shooters M20 1; De Slinger, Houten

HVBS

Zaterdag 11 november

19:30 Westsite DS1 – HVBS DS1; Calandhal, Amsterdam

09:00 HVBS F1 – KDO F1; Proosdijhal, Kudelstaart

09:40 Voice F1 – HVBS F1; Proosdijhal, Kudelstaart

10:00 HVBS F1 – S.V. Zeeburg F1; Proosdijhal, Kudelstaart

14:00 HVBS DC3 – HCLB DC1#; Stormvogel, Spakenburg

15:00 HVBS E3 – Auto Smeeing/BDC E1; Stormvogel, Spakenburg

16:00 HVBS DC2 – KDO DC1; Stormvogel, Spakenburg

17:05 HVBS E2 – Leidsche Rijn E3; Stormvogel, Spakenburg

18:10 HVBS E1# – Nieuwegein E2#; Stormvogel, Spakenburg

19:15 HVBS DA1 – KDO DA1; Stormvogel, Spakenburg

20:45 HVBS DS3 – Nijenrodes DS1; Stormvogel, Spakenburg

10:20 Leidsche Rijn D3# – HVBS D2; Sporthal Weide Wereld, Vleuten

12:20 Greenpark/Handbal Aalsmeer DB3# – HVBS DB1; Sporthal de Bloemhof, Aalsmeer

16:15 WeHaVe D1# – HVBS D1; Sporthal Weespersluis, Weesp

18:00 Voice DC1# – HVBS DC1; Strijland, Nijkerk

20:10 Auto Smeeing/BDC-LHV DS1 – HVBS DS2; Sporthal Beukendal, Soest

Maandag 13 november

21:00 LHV DMW1 – HVBS DMW1; Sportcentrum Buiningpark, Leusden

Woensdag 15 november

21:00 HVBS DMW4 – WeHaVe DMW2; Stormvogel, Spakenburg

Donderdag 16 november

19:00 HVBS DMW2 – HVBS DMW3; Stormvogel, Spakenburg