Search
3°C
Deel dit artikel op social platform

Sportagenda

De Sportagenda van de gemeente Bunschoten:

Spakenburg

Zaterdag 25 november

15.00 Quick Boys – Spakenburg

15.00 Spakenburg 2 – Ajax 2

12.30 Buitenboys 3 -Spakenburg 3

15.00 Spakenburg 4 – VOP 4

11.45 DOVO O23-1 – Spakenburg O23-1

12.15 Spakenburg JO19-1 – Woudenberg JO19-1

10.30 Zwanenburg JO19-1 – Spakenburg JO19-2

12.30 Spakenburg JO18-1 – CDW JO18-2

14.00 Spakenburg MO17-1 – Hoogland MO17-2

14.15 Baarn JO16-1 – Spakenburg JO16-1

10.00 Spakenburg JO15-1 – Graveland JO15-1

10.15 Spakenburg JO15-2 – Hooglanderveen JO15-5

12.00 Quick 1890 MO15-1 – Spakenburg MO15-1

11.30 Spakenburg MO15-2 – Graveland MO15-1

9.45 Huizen JO14-1 – Spakenburg JO14-1

12.45 Spakenburg JO13-1 – VVZ’49 JO13-1

8.30 Spakenburg JO13-2 – Hoogland JO13-2

8.30 Spakenburg JO12-1 – Sporting’70 JO12-1

10.00 Nieuwland JO12-1 – Spakenburg JO12-2

10.15 Spakenburg JO12-3 – NVC JO12-3

8.45 Quick 1890 JO12-5 – Spakenburg JO12-4

10.15 Bunnik’73 JO12-1 – Spakenburg MO12-1

9.45 VVZ’49 JO11-1 – Spakenburg JO11-1

10.15 Spakenburg JO11-2 – CJVV JO11-1

8.30 Spakenburg JO11-3 – Quick 1890 JO11-2

12.15 JSV Nieuwegein JO10-1 – Spakenburg JO10-1

8.30 Spakenburg JO10-2 – Hooglanderveen JO10-2

9.45 Spakenburg JO10-3 – VOP JO10-2

9.00 Cobu Boys JO10-1 – Spakenburg JO10-4

8.30 Spakenburg JO9-1 – IJsselmeervogels JO9-1

9.45 Spakenburg JO9-2 – FC Weesp JO9-1

9.00 Eemdijk JO9-2 – Spakenburg JO9-3

8.30 Vliegdorp JO8-1 – Spakenburg JO8-1

8.30 Spakenburg JO8-2 – Nieuwland JO8-1

8.45 Spakenburg JO8-3 – VRC JO8-6

9.45 FC Almere JO7-3 – Spakenburg JO7-1

10.05 Allen Weerbaar JO7-1 – Spakenburg JO7-1

8.30 Smurfen trainen

Vrijdag 24 november

20.00 Spakenburg VR18+2 – Soest VR18+1

Woensdag 29 november

20.00 CDW 2 – Spakenburg 3

20.15 TOV JO17-1 – Spakenburg JO17-1

Vrijdag 1 december

20.00 TOV 35+1 – Spakenburg 35+1

20.30 Baarn 35+1 – Spakenburg 35+1

21.00 Eemnes 35+2 – Spakenburg 35+1

21.30 IJsselmeervogels 35+1 – Spakenburg 35+1

IJSSELMEERVOGELS

Klik hier voor het programma.

EEMDIJK

Klik hier voor het programma.

RUGBYCLUB SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

HVBS

Zaterdag 25 november

19:00 HV Quintus DS2 – HVBS DS1; Eekhout Hal, Kwintsheul

14:30 HVBS E3 – Nijenrodes E3; Stormvogel, Spakenburg

15:30 HVBS E2 – Fortissimo E2 ; Stormvogel, Spakenburg

16:35 HVBS DC2 – LHV DC1#; Stormvogel, Spakenburg

17:45 HVBS E1# – Leidsche Rijn E1; Stormvogel, Spakenburg

18:55 HVBS DA1 – Lotus DA1; Stormvogel, Spakenburg

20:30 HVBS DS3 – Nieuwegein DS3    Stormvogel, Spakenburg

09:30 DSOV DC1# – HVBS DC1; Spectrum, Hoofddorp

17:00 Nijenrodes D2 – HVBS D2; Stinzenhal, Breukelen

17:50 Nijenrodes D1 – HVBS D1; Stinzenhal, Breukelen

18:00 Nieuwegein DB1 – HVBS DB1; Sporthal Galecop, Nieuwegein

19:00 Wasmeer DS1 – HVBS DS2; De Lieberg, Hilversum

Dinsdag 28 november

19:00 Handbal Domstad DMW2 – HVBS DMW3; Olympos Sportcentrum, Utrecht

20:00 Nieuwegein DMW2 – HVBS DMW2; Sporthal Galecop, Nieuwegein

Donderdag 30 november

19:00 HVBS DMW1 – WeHaVe DMW1; Stormvogel, Spakenburg

SHOOTERS

Zaterdag 25 november

Thuiswedstrijden sporthal De Kuil

11:30 Bc Shooters V14-2 – Crackerjacks V14

13:15 Bc Shooters V18 – Zoebas V18

13:15 Bc Shooters V12-1 – Break Stars X12-1

15:00 Bc Shooters M20 – Squirrels M22 2

15:00 Bc Shooters X10 – Green Giants X10

16:45 Bc Shooters VSE2 – O.S.M. ’75 VSE 1

16:45 Bc Shooters V12-2 – Bc Shooters M12

18:30 Bc Shooters MSE1 – BC Utrecht Cangeroes MSE 3

20:30 Bc Shooters VSE1- BC Utrecht Cangeroes VSE 2

Uitwedstrijden

Vrijdag 24 november

20:45 Westlandstars Mse 4 – Bc Shooters Mse2; Westlandhal, ‘s Gravenzande

Zaterdag 25 november

11:00 BV Hoofddorp V22 1 – BC Shooters V22 1; Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp

16:30 BS Leiden V14 1 – BC Shooters V14 1; Sportzaal Houtkwartier, Leiden

16:45 Basketball Academy Utrecht V16 1 – BC Shooters V16 1; Sporthal Lunetten, Utrecht