Search
6°C
Deel dit artikel op social platform

Sportagenda

De Sportagenda van de gemeente Bunschoten:

SPAKENBURG

Zaterdag 9 december

15.00 ADO’20 – Spakenburg

15.00 Spakenburg 2 – Argon 2

12.30 Sparta Nijkerk O23-1 – Spakenburg O23-1

12.15 Spakenburg JO19-1 – Theole JO19-1

14.30 Wasmeer JO19-2 – Spakenburg JO19-2

14.00 Spakenburg JO18-1 – Robur et Velocitas JO18-2

9.30 Spakenburg JO17-1 – FC Almere JO17-1

11.15 Achterveld MO17-1 – Spakenburg MO17-1

12.15 Quick 1890 JO16-1 – Spakenburg JO16-1

10.00 Spakenburg JO15-1 – Baarn JO15-1

12.00 Spakenburg JO15-2 – Achterveld JO15-1

12.45 SVO Krommerijnstreek MO15-1 – Spakenburg MO15-1

11.45 Spakenburg MO15-2 – Soest MO15-1

9.00 Zuidvogels JO14-1 – Spakenburg JO14-1

8.30 Hoogland JO13-1 – Spakenburg JO13-1

8.30 Eemnes JO13-1 – Spakenburg JO13-2

9.00 Wasmeer JO12-1 – Spakenburg JO12-1

10.15 Spakenburg JO12-2 – Quick 1890 JO12-2

10.15 Zuidvogels JO12-4 – Spakenburg JO12-3

8.30 Spakenburg JO12-4 – Soest JO12-4

10.15 Spakenburg MO12-1 – Hooglanderveen JO12-7

10.45 Candia’66 JO11-1 – Spakenburg JO11-1

12.00 Baarn JO11-1 – Spakenburg JO11-2

8.30 Spakenburg JO11-3 – Hoogland JO11-4

9.30 Kampong JO10-2 – Spakenburg JO10-1

8.30 Spakenburg JO10-2 – Nieuwland JO10-1

10.15 VVZA JO10-3 – Spakenburg JO10-3

9.45 Spakenburg JO10-4 – Baarn JO10-3

8.30 Spakenburg JO9-1 – VOP JO9-1

9.45 Spakenburg JO9-2 – AS’80 JO9-3

8.30 AS’80 JO9-8 – Spakenburg JO9-3

8.30 Spakenburg JO8-1 – DVSU JO8-1

9.30 SDO JO8-2 – Spakenburg JO8-2

9.45 Spakenburg JO8-3 – Hees JO8-1

9.30 AS’80 JO7-3 – Spakenburg JO7-1

10.10 Allen Weerbaar JO7-1 – Spakenburg JO7-1

9.00-10.15 Smurfengames

Vrijdag 8 december

20.15 Hercules VR18+1 – Spakenburg VR18+1

20.00 De Bilt VR18+1 – Spakenburg VR18+2

Dinsdag 12 december

18.00 VVZ’49 JO11-1 – Spakenburg JO11-1

Woensdag 13 december

19.30 Spakenburg JO16-1 – GVVV JO16-1

18.30 Spakenburg JO13-1 – Hoogland JO13-1

18.30 Spakenburg JO13-1 – VVOG JO13-1

Vrijdag 15 december

19.30 SVL VR18+1 – Spakenburg VR18+1

IJSSELMEERVOGELS

Klik hier voor het programma.

EEMDIJK

Klik hier voor het programma.

RUGBYCLUB SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

SHOOTERS

Thuiswedstrijden zaterdag 9 december:

13:00 BC Shooters M16 1 – Woodpeckers M16 4 (VR)

14:45 BC Shooters V22 1 – BV Orca’s V22 1

14:45 BC Shooters V14 1 – Landstede Hammers V14 1

16:45 BC Shooters M20 1 – New Stars M20 1

16:45 BC Shooters X14 1 – Archipel X14 3

18:30 BC Shooters MSE 1 – Cady ’73 MSE 1

20:30 BC Shooters VSE 1 – BV Groningen VSE 1

Uitwedstrijden zaterdag 9 december:

11:00 De Dunckers V14 1 – BC Shooters V14 2; Dudok Arena, Hilversum

11:30 Crackerjacks X10-2 – BC Shooters X10; Zielhorst, Amersfoort

13:00 Crackerjacks X12-3 – BC Shooters V12-1; Zielhorst, Amersfoort

15:00 Basketbal Academie Limburg V16 1 – BC Shooters V16 1; Boshoven, Weert

HVBS

Zaterdag 9 december

20:30 Fortissimo DS1 – HVBS DS1; Sporthal de Rijnsloot, Cothen

13:45 HVBS DC3 – WeHaVe DC2; Stormvogel, Spakenburg

14:55 HVBS E2 – Nieuwegein E5; Stormvogel, Spakenburg

15:55 HVBS E3 – Leidsche Rijn E4; Stormvogel, Spakenburg

16:55 HVBS E1# – Houten E1; Stormvogel, Spakenburg

17:55 HVBS DC2 – RKDES DC2#; Stormvogel, Spakenburg

20:30 HVBS DS3 – ASC’91 DS1; Stormvogel, Spakenburg

11:40 Lelystad DC1 – HVBS DC1; Rietlanden, Lelystad

18:15 Lelystad DB1# – HVBS DB1; Rietlanden, Lelystad

17:00 Harderwijk D1 – HVBS D2; Sporthal de Bogen, Harderwijk

18:45 Auto Smeeing/BDC D1# – HVBS D1; Sporthal Beukendal, Soest

20:00 SDS ’99 DS1 – HVBS DS2; Huis van Eemnes, Eemnes

Maandag 11 december

20:45 Harderwijk DMW1 – HVBS DMW3; Sporthal de Sypel, Harderwijk

Dinsdag 12 december

19:15 WeHaVe/ASV DA1 – HVBS DA1; Sporthal Weespersluis, Weesp

Woensdag 13 december

21:00 HVBS DMW4 – HSV ’69 DMW1; Stormvogel, Spakenburg

Donderdag 14 december

19:00 HVBS DMW1 – Leidsche Rijn DMW1; Stormvogel, Spakenburg