Search
6°C
Deel dit artikel op social platform

Sportagenda

De sportagenda van de gemeente Bunschoten.

SPAKENBURG

Zaterdag 27 januari

15.00 Spakenburg – Kon. HFC

12.00 EDO (U) 2 – Spakenburg 2

15.00 Spakenburg 3 – Argon 5

12.00 VOP 3 – Spakenburg 4

12.00 Spakenburg 5 – SEC 2

12.00 Spakenburg O23-1 – Huizen O23-1

13.00 Spakenburg JO19-1 – DOVO JO19-1

15.00 Spakenburg JO19-2 – VOP JO19-1

12.15 Spakenburg JO18-1 – Baarn JO18-1

11.30 FC Driebergen JO17-2 – Spakenburg JO17-1

12.30 SDO MO17-1 – Spakenburg MO17-1

11.15 Valleivogels JO16-1 – Spakenburg JO16-1

10.45 Spakenburg JO15-1 – Soest JO15-1

13.00 SDO JO15-3 – Spakenburg JO15-2

8.30 Spakenburg MO15-2 – AS’80 MO15-1

10.30 Vliegdorp JO14-1 – Spakenburg JO14-1

10.00 Spakenburg JO13-1 – Victoria JO13-2

12.30 VVOG JO13-4JM – Spakenburg JO13-2

8.30 Hercules JO12-1 – Spakenburg JO12-1

10.15 Spakenburg JO12-2 – Amsvorde JO12-1

10.00 DOVO JO12-5 – Spakenburg MO12-1

9.45 VVZ’40 JO11-1 – Spakenburg JO11-1

10.00 GVVV JO11-3 – Spakenburg JO11-3

8.30 Hoogland JO10-2 – Spakenburg JO10-1

8.30 Spakenburg JO10-2 – Hoogland JO10-6

10.25 Victoria JO10-7 – Spakenburg JO10-3

8.30 Hoogland JO10-4 – Spakenburg JO10-4

9.45 Spakenburg JO9-1 – Focus’07 JO9-1

8.30 Spakenburg JO9-2 – Nieuwland JO9-1

9.45 Spakenburg JO9-3 – AS’80 JO9-8

8.30 Spakenburg JO8-1 – Laren’99 JO8-1

10.00 DOSC JO8-2 – Spakenburg JO8-2

8.30 TOV JO8-1 – Spakenburg JO8-3

8.30 Soest JO8-4- Spakenburg JO8-4

10.25 AS’80 JO7-1 – Spakenburg JO7-1

10.45 AS’80 JO7-2 – Spakenburg JO7-1

11.05 FC Almere JO7-2 – Spakenburg JO7-1

10.30 Wasmeer JO7-2JM – Spakenburg JO7-2

10.50 Wasmeer JO7-1 – Spakenburg JO7-2

8.30 Spakenburg JO7-3 – Baarn JO7-2

8.50 Spakenburg JO7-3 – AS’80 JO7-3

9.10 Baarn JO7-2 – AS’80 JO7-3

8.30 Smurfen trainen

Vrijdag 26 januari

20.00 Spakenburg VR18+1 – SVO HZM’22 VR18+1

Woensdag 31 januari

20.00 Spakenburg JO16-1 – WV-HEDW JO16-1

18.30 Spakenburg JO13-1 – Valleivogels JO13-1

Vrijdag 2 februari

20.30 Patria VR18+1 – Spakenburg VR18+1

20.00 Spakenburg VR18+2 – Hoogland VR18+2

IJSSELMEERVOGELS

Klik hier voor het programma.

EEMDIJK

Klik hier voor het programma.

RUGBYCLUB SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

SHOOTERS

Zaterdag 27 januari

Thuiswedstrijden sporthal De Kuil:

13:15 BC Shooters M20 1 – BV Leerdam M20 1

13:15 BC Shooters V12 1 – BC Utrecht Cangeroes X12 2

15:00 BC Shooters X10-2 – Sparta X10-2

15:00 BC Shooters VSE 3 – De Hoppers VSE 1

16:45 BC Shooters MSE 2 – B.O.B. MSE 2*

16:45 BC Shooters V14 2 (VR) – BV Leiderdorp V14 1 (VR)

18:30 BC Shooters V16 1 – Basketbal Academie Limburg V16 1

20:30 BC Shooters MSE 1 – HBV The Jumpers MSE 2

Uitwedstrijden:

09:45 Crackerjacks V10 – BC Shooters X10-1; Zielhorst, Amersfoort

09:45 Crackerjacks V12 – BC Shooters V12-2; Zielhorst, Amersfoort

12:00 Break Stars X12-2 – BC Shooters M12; de Trits, Baarn

13:00 Almere Pioneers X14 2 – BC Shooters X14 1; Almere Poort, Almere

15:00 BC Utrecht Cangeroes V18 1- BC Shooters V18 1; Sporthal Lunetten, Utrecht

15:00 SVO Basketball M16 3 – BC Shooters M16 1; Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten

18:00 BC APOLLO Amsterdam V14 1 – BC Shooters V14 1; Apollohal, Amsterdam

18:00 Hurricanes VSE 1* – BC Shooters VSE 2; Den Oert, Spijkenisse

20:00 River Trotters VSE 1 – BC Shooters VSE 1; De Wielewaal; Hardinxveld-Giessendam

HVBS

Zaterdag 27 januari

19:30 HVBS DS1 – FlexiblePlus/Wijhe ’92 DS1; Stormvogel, Spakenburg

09:00 HVBS F1 – S.V. Zeeburg F1; Sporthal Galecop, Nieuwegein

10:00 Voice F1 – HVBS F1; Sporthal Galecop, Nieuwegein

10:20 HVBS F1 – KDO F1; Sporthal Galecop, Nieuwegein

14:00 HVBS E1# – Shot ’73 E1#; Stormvogel, Spakenburg

15:00 HVBS E3 – Voice E1#; Stormvogel, Spakenburg

16:00 HVBS E2 – Houten E3; Stormvogel, Spakenburg

17:00 HVBS D2 – Fortissimo D2; Stormvogel, Spakenburg

18:00 HVBS DC2 – Houten DC1; Stormvogel, Spakenburg

12:20 Green Park/Handbal Aalsmeer DC2 – HVBS DC1; Sporthal de Bloemhof, Aalsmeer

18:00 Nieuwegein D1 – HVBS D1; Sporthal Galecop, Nieuwegein

19:10 Handbal Domstad DS1 – HVBS DS2; Zuilen, Utrecht

Donderdag 1 februari

19:00 HVBS DMW3 – Voice DMW1; Stormvogel, Spakenburg

20:45 Najaden DMW1 – HVBS DMW4; Almere-Haven, Almere