Search
6°C
Deel dit artikel op social platform

Sportagenda

De Sportagenda van de gemeente Bunschoten:

SPAKENBURG

Zaterdag 3 februari:

15.00 AFC – Spakenburg

15.00 Spakenburg 2 – Ilpendam 2

11.30 Spakenburg 5 – Nieuwland 5

11.45 DOVO O23-1 – Spakenburg O23-1

14.30 VVOG JO19-1 – Spakenburg JO19-1

12.30 Spakenburg JO18-1 – Robur et Velocitas JO18-2

12.45 Spakenburg JO17-1 – BFC JO17-3

12.15 Spakenburg MO17-1 – De Bilt MO17-1

10.00 VVZ’49 JO16-1 – Spakenburg JO16-1

10.15 Spakenburg JO15-1 – CJVV JO15-1

10.00 Spakenburg JO15-2 – Soest JO15-4

15.00 Buitenboys MO15-2 (9-tal) – Spakenburg MO15-2

11.30 Hooglanderveen JO14-2 – Spakenburg JO14-1

12.15 SDO JO13-1 – Spakenburg JO13-1

11.45 IJsselmeervogels JO13-2 – Spakenburg JO13-2

8.30 Spakenburg JO12-1 – Hoogland JO12-1

11.30 CJVV JO12-2 – Spakenburg JO12-2

12.45 Roda’46 JO12-4 – Spakenburg JO12-3

8.30 DOSC JO12-4 – Spakenburg JO12-4

10.15 Spakenburg MO12-1 – SVMM JO12-2

10.15 Spakenburg JO11-1 – Hoogland JO11-2

9.45 VVZ’49 JO11-2 – Spakenburg JO11-2

8.30 Spakenburg JO11-3 – Valleivogels JO11-2

8.30 Spakenburg JO10-1 – Huizen JO10-1

9.00 Eemdijk JO10-1 – Spakenburg JO10-2

8.30 Spakenburg JO10-3 – Soest JO10-4

9.45 Spakenburg JO10-4 – Hooglanderveen JO10-8

9.25 De Meern JO9-1 – Spakenburg JO9-1

9.00 Vliegdorp JO9-1 – Spakenburg JO9-2

8.30 Roda’46 JO9-4 – Spakenburg JO9-3

8.30 CJVV JO8-1 – Spakenburg JO8-1

9.45 Spakenburg JO8-2 – VRC JO8-2

8.30 Spakenburg JO8-3 – Hooglanderveen JO8-5

9.45 Spakenburg JO8-4 – DOSC JO8-5

8.30 Spakenburg JO7-1 – Sporting Almere JO7-1

8.30 AS’80 JO7-2 – FC Almere JO7-2

8.50 Spakenburg JO7-1 – AS’80 JO7-2

8.50 FC Almere JO7-2 – Sporting Almere JO7-1

9.10 Spakenburg JO7-1 – FC Almere JO7-2

9.10 AS’80 JO7-2 – FC Almere JO7-2

10.30 Wasmeer JO7-2JM – Spakenburg JO7-2

10.50 Baarn JO7-3 – Spakenburg JO7-2

9.15 AS’80 JO7-3 – Spakenburg JO7-3

9.35 Baarn JO7-2 – Spakenburg JO7-3

8.30 Smurfen trainen

Vrijdag 2 februari

20.30 Patria VR18+1 – Spakenburg VR18+1

Woensdag 7 februari

20.00 De Merino’s JO19-1 – Spakenburg JO19-2

IJSSELMEERVOGELS

Klik hier voor het programma.

EEMDIJK

Klik hier voor het programma.

RUGBYCLUB SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

SHOOTERS

Zaterdag 3 februari

Thuiswedstrijden sporthal de Kuil

13:15 BC Shooters X10-1 – Crackerjacks X10-2

14:45 BC Shooters X10-2 – Sparta X10-1

14:45 BC Shooters VSE 3 – Harlemlakers VSE 1

16:30 BC Shooters VSE 2 – Flax Field Fighters VSE 1

16:30 BC Shooters M12 – Crackerjacks X12-3

18:30 BC Shooters VSE 1 – Biks Shots VSE 1

Uitwedstrijden

09:30 SVO Basketball MSE 3 – BC Shooters MSE 2; Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten

11:30 BC Triple ThreaT V14 1 – BC Shooters V14 1; Spaarnehal, Haarlem

17:45 River Trotters MSE 2 – BC Shooters MSE 1; De Wielewaal; Hardinxveld-Giessendam

Dinsdag 6 februari

Uitwedstrijd

19:00 Northside Ballers Amsterdam VSE 1- BC Shooters VSE 3    De Weeren, Amsterdam

HVBS

Zaterdag 3 februari

19:00 JuRo Unirek/VZV DS2 – HVBS DS1; Sporthal ‘t Zijveld, ‘t Veld

16:00 HVBS D2 – Leidsche Rijn D3#; Stormvogel, Spakenburg

16:45 HVBS D1 – WeHaVe D1#; Stormvogel, Spakenburg

17:35 HVBS DC1 – Voice DC1#; Stormvogel, Spakenburg

18:40 HVBS DB1 – Greenpark/Handbal Aalsmeer DB3#; Stormvogel, Spakenburg

19:50 HVBS DS2 – Auto Smeeing/BDC-LHV DS1; Stormvogel, Spakenburg

09:20 Leidsche Rijn E3 – HVBS E2; Sporthal Weide Wereld, Vleuten

10:10 Auto Smeeing/BDC E1 – HVBS E3; Sporthal de Engh, Soest

12:00 KDO DC1 – HVBS DC2; KDO-hal, de Kwakel

18:00 Nieuwegein E2# – HVBS E1#; Sporthal Galecop, Nieuwegein

19:00 Nijenrodes DS1 – HVBS DS3; Stinzenhal, Breukelen

Woensdag 7 februari

21:00 HVBS DMW3 – HVBS DMW2; Stormvogel, Spakenburg

Donderdag 8 februari

19:00 HVBS DMW1 – LHV DMW1; Stormvogel, Spakenburg