Search
3°C
Deel dit artikel op social platform

Sportagenda

De Sportagenda van de gemeente Bunschoten:

IJSSELMEERVOGELS

Klik hier voor het programma.

EEMDIJK

Klik hier voor het programma.

RUGBYCLUB SPAKENBURG

Klik hier voor het programma.

HVBS

Zaterdag 10 februari

19:30 DSS DS1 – HVBS DS1; Waterakkers, de, Heemskerk

10:20 Zaanstreek F2 – HVBS F1; Diemen, Sporthal, Diemen

10:40 KDO F1 – HVBS F1; Diemen, Sporthal, Diemen

11:40 HVBS F1 – RKDES F1; Diemen, Sporthal, Diemen

13:45 HVBS E1# – Nieuwegein E1; Stormvogel, Spakenburg

14:45 HVBS E2 – Nijenrodes E2#; Stormvogel, Spakenburg

15:45 HVBS E3 – LHV E2; Stormvogel, Spakenburg

16:45 HVBS DC3 – Nijenrodes DC1; Stormvogel, Spakenburg

17:50 HVBS DC2 – Legmeervogels DC1; Stormvogel, Spakenburg

19:00 HVBS DA1 – SDS DA1#; Stormvogel, Spakenburg

20:30 HVBS DS3 – HV Fidelitas DS1; Stormvogel, Spakenburg

10:00 RKDES DC1# – HVBS DC1; Proosdijhal, Kudelstaart

17:15 Voice D1# – HVBS D2; Strijland, Nijkerk

19:10 S.V. Zeeburg DB1# – HVBS DB1; Diemen, Sporthal, Diemen

19:20 Leidsche Rijn DS1 – HVBS DS2; Europahal Vleuten, Vleuten

Dinsdag 13 februari

20:00 Nieuwegein DMW2 – HVBS DMW3; Sporthal Galecop, Nieuwegein

Woensdag 14 februari

21:00 HVBS DMW4 – ASV DMW1; Stormvogel, Spakenburg

Donderdag 15 februari

19:00 HVBS DMW2 – Voice DMW1; Stormvogel, Spakenburg

19:45 HCLB DMW1 – HVBS DMW1; De Trits, Baarn

SHOOTERS

Zaterdag 10 februari

Thuiswedstrijden sporthal De Kuil:

12:30 BC Shooters V12-2 – Crackerjacks X12-4

12:30 BC Shooters X10-1 – Crackerjacks X10-1

14:00 BC Shooters M20 1 – BC Utrecht Cangeroes M20 1

14:00 BC Shooters V14 1 – Landstede Hammers V14 1

16:00 BC Shooters M16 1 – Woodpeckers M16 2

16:00 BC Shooters V12 1 – Blue Arrows X12 1

17:45 BC Shooters MSE 2 – LUSV Basketbal MSE 4

17:45 BC Shooters V14 2 (VR) – Crackerjacks V14 2 (VR)

19:30 BC Shooters MSE 1 – Crackerjacks MSE 2

Uitwedstrijd vrijdag 9 februari

20:15 U.S. VSE 4 – BC Shooters VSE 3; Amstelcampushal, Amsterdam

Uitwedstrijden zaterdag 10 februari

11:00 De Dunckers X14 2 – BC Shooters X14 1; Dudok Arena, Hilversum

12:30 Red Stars X10 – BC Shooters X10-2; de Engh, Soest

14:45 Crackerjacks X12-2 – BC Shooters M12; Zielhorst, Amersfoort

14:45 Klipperstars VSE 1 – BC Shooters VSE 2; De Klipper, Nieuw Lekkerland

18:15 BV Orca’s V18 1 – BC Shooters V18 1; Sporthal de Vlechttuinen, Urk

19:00 DAS VSE 1 – BC Shooters VSE 1 – Korba sporthal, Delft